لطفا قبل از هر اقدامی با اپراتور ما در تلگرام در ارتباط باشید s_ebadipour@

چرا آر سی نت؟

تجربه و کارنامه ی ارزشمند

بیش از ۱۴ سال تجربه در زمینه بازاریابی و تبلیغات و نیز همکاری و ارائه ی خدمات به چندین واحد صنعتی و بازرگانی و جلب رضایت مشتریان از افتخارات آر سی نت بوده و خواهد بود.

کادر مجرب

علاوه بر اینکه همکاران ما در آر سی نت جزو کارشناسان و متخصصان حوزه کاری خود هستند، از مشاورین برجسته در زمینه مدیریت و بازاریابی نیز جهت ارتقا خدمات و راهنمایی مشتریان محترم نیز استفاده می نماییم.

مشاوره رایگان و پشتیبانی بی نظیر

مشتریان عزیز آر سی نت همواره می توانند بصورت مستمر و بدون معطلی از طریق روشهای معرفی شده با ما در ارتباط بوده و نسبت به مشاوره و یا پیگیری سفارشات خود اقدام نمایند، لازم بذکر است بنا به گفته ی مشتریان محترم سرعت در پاسخگویی و رسیدگی به درخواستها یکی از مزیتهای این مجموعه به شمار می آید.

نکته بسیار مهم

در صورت تمایل به استفاده از خدمات بخش مربوطه روی عنوان آن در لیست زیرکلیک نمایید

توصیه می شود قبل و بعد از ثبت درخواست، جهت مشاوره و یا پیگیری سفارش با ما در ارتباط باشید.

تصویر خدمات

تبلیغات و برندینگ

در عصر حاضر بازاریابی و تبلیغات در فضای مجازی و اینترنت و یک امر غیر قابل اجتناب است و برای رقابت و فروش بیشتر می بایست از اینترنت استفاده بهینه نمود. اصول و قواعد این نوع بازاریابی و برندینگ را با روشهای جدید و ابداعی آر سی نت تجربه کنید.

اطلاعات بیشتر
تصویر خدمات

طراحی و راه اندازی اپلیکیشن موبایل

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی و استفاده اکثر مردم از گوشیهای هوشمند و در عرصه رقابت و فروش محصولات یا خدمات و همچنین تولید محتوا و جذب مخاطب داشتن یک برنامه یا اپلیکیشن موبایلی زیبا همراه با امکانات خوب و جذاب اجتناب ناپذیر می باشد.

اطلاعات بیشتر
تصویر خدمات

خدمات تلگرامی

خدمات این بخش شامل افزایش ممبر کانال ، تبلیغات بازدیدی بنر محصولات و همچنین افزایش بازدید تک پست یا بنر و افزایش بازدید ۵۰ پست آخر کانال بصورت یکجا می باشد

اطلاعات بیشتر
تصویر خدمات

افزایش بازدید سایت ، ارتقا الکسا و ورودی گوگل

افزایش بازدید سایت توسط آی پی های واقعی ایرانی ، نمایش سایت در صفحات اول گوگل ، ورودی گوگل با کلمات کلیدی و ارتقا رتبه الکسا در کوتاهترین زمان با کمترین هزینه با روش ابداعی RCPW

اطلاعات بیشتر
تصویر خدمات

طراحی و راه اندازی انواع سایت

طراحی و راه اندازی انواع سایت شرکتی، خبری و مجله ای، فروشگاهی و ... با امکانات و قابلیتهای باور نکردنی همراه با مشاوره و آموزش رایگان و ارائه پیشنهادات سازنده نسبت به بودجه و نیازهای شما

اطلاعات بیشتر
تصویر خدمات

خدمات اینستاگرام

جهت افزایش توان درآمدزایی پیج اینستاگرام المانهای متعددی وجود دارد که عباتند از تعداد فالوورها ، میزان بازدید پستها و ویدیوها ، میزان لایک پستها و ... آر سی نت با روشهای ابداعی و انحصاری خود می تواند این توان را در پیجهای اینستاگرامی ایجاد نماید.

اطلاعات بیشتر